Aktualności | Unidevelopment - Deweloper Warszawa

Promocja Kusocińskiego A/15 Przejdź do linku banera

Nowe biuro sprzedaży Sadyba Spot już otwarte

Ruszyło nowe biuro sprzedaży naszej inwestycji Sadyba spot powstającej na warszawskim Mokotowie. Biuro mieści się przy ulicy Powsińskiej 44, w lokalu 4 (na 3 piętrze) – vis-a-vis terenu inwestycji. Z okien rozpościera się widok na powstający budynek oraz jego okolicę. Z kolei wewnątrz biura, w przyjaznym wnętrzu, na klientów czeka nasz zespół, który udzieli wszelkich informacji dot. oferty. 

Sadyba Spot to inwestycja powstająca na Mokotowie u zbiegu ulic Powsińskiej i św. Bonifacego. Projekt budynku Unidevelopment SA zakłada budowę 111 mieszkań o powierzchni od 34 mkw. do 116 mkw. Do części lokali na ostatnim piętrze przynależeć będą tarasy, a do pozostałych balkony i loggie. W ramach inwestycji powstanie również 118 miejsc postojowych w dwupoziomowym garażu podziemnym oraz 10 miejsc naziemnych. Na parterze budynku, od strony ul. Powsińskiej oraz św. Bonifacego, znajdzie się 8 lokali usługowych. 

Budynek Sadyba Spot został zaprojektowany tak, aby spełnić kryteria certyfikatu BREEAM, który jest najstarszym uznanym na świecie systemem oceny procesu projektowego oraz budynków pod względem oddziaływania na środowisko.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę inwestycji - sadybaspot.pl