Aktualności | Unidevelopment - Deweloper Warszawa

Promocja tygodnia 88 Sadyba Spot Przejdź do linku banera

Zbigniew Gościcki powołany na członka Zarządu UNIBEP SA

Rada Nadzorcza UNIBEP SA podjęła decyzję o powołaniu od 1 maja tego roku Zbigniewa Gościckiego, Prezesa Zarządu Unidevelopment SA, na równoległe stanowisko członka Zarządu UNIBEP SA. Nominacja jest wynikiem uznania znaczącego wkładu Zbigniewa Gościckiego w rozwój całej Grupy UNIBEP poprzez zarządzaną przez niego na przestrzeni kilkunastu lat systematyczną rozbudowę działalności deweloperskiej w ramach Grupy Unidevelopment.  

„Powołanie mnie na członka Zarządu UNIBEP SA postrzegam m.in. jako potwierdzenie dużego znaczenia działalności deweloperskiej realizowanej w naszej Grupie Kapitałowej przez Unidevelopment SA. To jeden z filarów biznesowych UNIBEP SA, odgrywający ważną rolę w kontekście osiągnięcia jej bieżących i długofalowych planów strategicznych. Oczywiście jestem świadomy wyzwań, które przed nami stoją. Jako członek Zarządu UNIBEP SA będę mógł z pewnością w jeszcze większym stopniu wesprzeć realizację strategicznych celów naszej Grupy" – mówi Zbigniew Gościcki, Prezes Zarządu Unidevelopment SA.   

Zbigniew Gościcki Funkcję Prezesa Zarządu Unidevelopment SA pełni od ponad 14 lat. W tym czasie zarządzana niego spółka wypracowała ugruntowaną pozycję na rynkach mieszkaniowych w Warszawie, Poznaniu oraz Radomiu, a w 2022 roku zadebiutowała w Trójmieście. Obecnie w Grupie Unidevelopment pracuje ponad 80 osób. Unidevelopment SA z powodzeniem realizuje swoje kluczowe założenia biznesowe zarówno w sprzyjających, jak i wymagających warunkach rynkowych, co znajduje odzwierciedlenie w osiąganej wielkości sprzedaży i wynikach finansowych. 

Prezes Zarządu Unidevelopment SA z sektorem deweloperskim związany jest od 26 lat. Aktywnie uczestniczy w rozwoju branży budowlano-deweloperskiej w Polsce. Na przestrzeni ostatnich lat naprzemiennie pełnił funkcję członka Zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich i członka Rady Nadzorczej Polskiego Związku Firm Deweloperskich - największej organizacji zrzeszającej firmy deweloperskie w Polsce. Od czterech kadencji pełni również funkcję członka Zarządu Oddziału Warszawskiego Polskiego Związku Firm Deweloperskich.