Unidevelopment SA polski deweloper | Unidevelopment - Deweloper Warszawa

Promocja Kusocińskiego A/15 Przejdź do linku banera
Inwestycje Warszawa

 

 

 

 

Inwestycje Poznań

 

Unidevelopment SA polski deweloper

Jesteśmy deweloperem mieszkaniowym działającym na rynku od 16 lat. Nasza spółka z każdym rokiem konsekwentnie rozwija się, realizując nowe projekty oraz stawiając na wartości takie jak jakość, profesjonalizm i bezpieczeństwo. Jesteśmy częścią Grupy UNIBEP SA, jednego z największych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce.

Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynkach w Warszawie, w Poznaniu i w Radomiu. W 2022 roku rozpoczęliśmy działalność Gdańsku. Nasza spółka zrealizowała ponad 40 inwestycji, w których oddała do użytku prawie 6000 mieszkań i domów jednorodzinnych oraz ok. 160 lokali usługowych. Ich całkowita powierzchnia to ponad 300.000 metrów kwadratowych. A w przygotowaniu mamy kolejne ciekawe projekty.

Monday Development sp. z o.o. to firma deweloperska będąca częścią Grupy Unidevelopment, obecna na poznańskim rynku nieruchomości nieprzerwanie od 2003 roku. W ciągu kilkunastoletniej działalności wybudowała i oddała do użytku ponad 1150 mieszkań oraz 4 tys. m2 powierzchni biurowej. Firma znana jest z realizacji zarówno kameralnych projektów jak i większych kompleksów mieszkaniowych. Marka Monday Development szczególnie kojarzona jest z ciekawą architekturą oraz wysoką jakością wykonania. Świadczy o tym m.in. otrzymana nominacja do nagrody im. Jana Baptysty Quadro za projekt inwestycji Kamienica Wildecka.

Nagrody i uznanie wśród klientów

logologo 

Spółka jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Podczas ostatnich dziesięciu lat  została wyróżniona wieloma nagrodami w środowisku branżowym m.in. tytułem Budowlanej Firmy Roku Miesięcznika Builder (w latach 2016 i 2017), czy Srebrnym Orłem Polskiego Budownictwa. Nagrodzony został również prezes firmy  Zbigniew Gościcki, który otrzymał w 2017 roku tytuł Osobowości Branży miesięcznika Builder.

Firma zapracowała na zaufanie swoich klientów. Potwierdza to m.in. badanie przeprowadzone w lipcu 2017 roku przez Zakład Geografii Miast i Organizacji Przestrzennej Uniwersytetu Warszawskiego, które dotyczyło Unidevelopment SA. Wykazało ono, że do najmocniejszych stron dewelopera, respondenci zaliczają przede wszystkim jego wyjątkowe podejście do klienta. Wymieniają też pięć głównych powodów zakupu mieszkania od firmy, do których należą: oryginalna architektura, korzystna cena, dobrze zagospodarowany teren otaczający, ciekawy projekt mieszkań oraz dogodna lokalizacja. Walory te składają się na zadowolenie klientów, które stanowi podstawę zaufania, jakim darzona jest spółka.

 

 

 

 

 

 

 

 

logo

EkoPOZYTYWNIE nurtuje nas natura

Jako firma odpowiedzialna społecznie Unidevelopment SA realizuje działania, które korzystnie wpływają na nasze otoczenie. Od 2017 roku deweloper prowadzi kampanię społeczną pod nazwą ekoPOZYTYWNIE nurtuje nas natura. Akcja skupia się na uświadamianiu dzieci i dorosłych, że miasta są miejscem, w których należy tworzyć dobre warunki do życia zarówno dla ludzi, jak i zamieszkujących je małych zwierząt. Angażuje mieszkańców w działania na rzecz przyrody, zachęcając ich do aktywności i dostarczając wiedzy przydatnej każdej osobie, której natura nie jest obojętna. Celem aktywności jest promowanie ekologicznych postaw oraz wyrobienie dobrych nawyków na linii człowiek – przyroda, a także budowa i wzmacnianie relacji mieszkańców osiedli z ich otoczeniem.

Dotychczasowe działania obejmowały szereg akcji w przestrzeni publicznej. Były to m.in. warsztaty dla dzieci w placówkach edukacyjnych i na osiedlach. Podczas organizowanych wydarzeń specjalnych aspekty teoretyczne łączyły się z praktyką. Osoby biorące udział w warsztatach mogły m.in. budować hotele dla owadów, domki dla jeży, karmniki oraz budki lęgowe dla ptaków, brać udział w konkursach i zabawach, jednocześnie poszerzając swoją wiedzę w tematach związanych z troską o środowisko naturalne. Ważnym elementem kampanii ekoPOZYTYWNIE – nurtuje nas natura jest też aktywność w social mediach. Jej strona na Facebook’u jest dla odbiorców źródłem wielu ciekawych informacji dotyczących ekologii.

Zobacz nasz profil na FB

W ciągu ostatnich lat Unidevelopment SA zbudowała mocną pozycję wśród firm działających na konkurencyjnym rynku deweloperskim. Spółka zdobyła grono zadowolonych klientów, działając odpowiedzialnie, oferując ciekawe projekty w atrakcyjnych lokalizacjach oraz gwarantując wysoką jakość usług. W najbliższym czasie zamierza kontynuować swój dynamiczny rozwój.

Czy wiesz, że...

Prowadzisz działalność handlowo-usługową? Mamy w ofercie lokale dla Ciebie różnej wielkości i w ciekawych lokalizacjach.

Kapituła PZPB (Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa) po raz kolejny przyznała firmie Unidevelopment SA prestiżowy Certyfikat Dewelopera.

Firma Unidevelopment zdobyła tytuł Budowlana Firma Roku 2017, przyznawany przez miesięcznik „Builder”