Logo Unidevelopment

Rekordowy rok 2019

W minionym roku sprzedaliśmy ponad 700 lokali mieszkalnych i usługowych. Tym samym osiągnęliśmy najlepszy wynik sprzedaży w trakcie przeszło 11 lat prowadzenia działalności deweloperskiej, odpowiadając atrakcyjną ofertą na widoczny na rynku popyt. 

Swoją działalność prowadzimy głównie w Warszawie i Poznaniu, ale również rozwijamy się w Radomiu oraz Bielsku Podlaskim. Jedną z inwestycji realizowanych w Warszawie była Ursa Home. W 2019 roku rozpoczęliśmy też budowę Osiedla Coopera na warszawskim Bemowie, gdzie łącznie w 15 kameralnych, trzypiętrowych budynkach planowanych jest około 470 mieszkań. Na stołecznej Białołęce ukończyliśmy realizację projektu Marywilska Osiedle Kameralne.

Drugim obok Warszawy kluczowym dla nas rynkiem jest Poznań gdzie w ubiegłym roku zrealizowaliśmy pierwszy budynek I etapu na inwestycji Nowych Kosmonautów. Ponadto w ciągu najbliższych 10 lat spółki poprowadzimy wraz z Wiepofama Development wieloetapowy projekt mieszkaniowy na poznańskich Jeżycach. Warto podkreślić, że będzie to dla nas rekordowa inwestycja. Docelowo powstanie tam ponad 2200 mieszkań. W 2019 roku kontynuowaliśmy działalność w Radomiu. Rozpoczęliśmy tam sprzedaż kolejnego etapu Osiedla Idea. Zadebiutowaliśmy także w Bielsku Podlaskim swoją pierwszą inwestycją Mieszkania Mickiewicza wybudowaną w technologii drewnianej panelowej.

W 2020 roku dzięki kontynuacji kluczowych projektów, w tym rozpoczętych już wieloetapowych przedsięwzięć, będziemy mogli utrzymać wysoki poziom sprzedaży mieszkań i rozwijać działalność równie efektywnie jak w 2019 roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą mieszkań!