Logo Unidevelopment

Unidevelopment wspiera Powstańców Warszawskich

20 zaangażowanych firm, kilkadziesiąt tysięcy złotych, około dwustu uśmiechów obdarowanych i jeden wspólny cel: świąteczne prezenty dla Powstańców Warszawskich.

Już po raz kolejny wzięliśmy udział w organizowanej przez Polski Związek Firm Deweloperskich akcji „Pamiętam, pomagam” której celem jest przekazanie Powstańcom Warszawskich świątecznych upominków.

- Ogromnie się cieszymy, że po raz kolejny mamy okazję uczestniczyć w świątecznej akcji „Serce dla Powstańca” i dołożyć swoją cegiełkę na zakup upominków dla Bohaterów Powstania Warszawskiego. Święta to czas bliskości i okazywania innym ludziom jak bardzo ich cenimy. Te słowa nabierają szczególnego znaczenia w kontekście osób, którym zawdzięczmy tak wiele, jak Bohaterom Powstania. Jesteśmy zaszczyceni, że wspólnie z PZFD możemy przekazać Powstańcom świąteczne prezenty, które przyniosą obdarowanym radość i uśmiech. Nasza firma chętnie angażuje się we wszelkie prospołeczne inicjatywy, a ta coroczna akcja jest szczególnie bliska naszemu sercu. Z okazji Świąt życzymy Powstańcom przede wszystkim zdrowia i  nieustającej pogody ducha, która towarzyszy im każdego dnia – mówi Zbigniew Gościcki, Prezes Unidevelopment SA.

Cieszymy się, że tak drobnym gestem mogliśmy sprawić naszym Bohaterom radość.