Grupa Unibep | Unidevelopment - Deweloper Warszawa

Promocja Kusocińskiego A/15 Przejdź do linku banera
Spółki z Grupy Unibep

Unibep SA z Bielska Podlaskiego jest obecnie jednym z największych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce, funkcjonującym na rynku od ponad 73 lat. To spółka z przewagą polskiego kapitału, od 2008 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Przez lata działalności firma stworzyła silną Grupę Kapitałową Unibep SA. 

Jest to wspólny sukces wszystkich pracowników!

Początki firmy sięgają roku 1950, kiedy to utworzono Powiatowe Przedsiębiorstwo Budowlane w Bielsku Podlaskim. Przez kolejne lata firma zmieniała się, nie tylko pod względem nazewnictwa ale przede wszystkim rozwijała swój zakres usług, rozbudowywała katalog realizacji, zatrudniała coraz więcej pracowników i tym samym umacniała swoją pozycję na Podlasiu, a także w coraz to odleglejszych regionach Polski. 

Ważnym krokiem milowym w historii firmy był debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w 2008 roku. Pozyskany kapitał został przeznaczony na rozwój Unibep SA.

Dziś Unibep jest jednym z największych, prężnie działających przedsiębiorstw budowlanych w Polsce, co potwierdzają liczne rankingi opracowane przez ekspertów i instytucje branżowe oraz zdobyte nagrody. Grupa Unibep działa w różnych segmentach branży budowlanej. Jesteśmy generalnym wykonawcą w Polsce i za granicą. Budujemy obiekty mieszkaniowe, biurowe, handlowo-usługowe, użyteczności publicznej, militarne, energetyczne i przemysłowe, jak również posiadamy największą w Polsce fabrykę budynków modułowych. Działamy w drogownictwie, budujemy drogi, stawiamy i remontujemy mosty na terenie całego kraju. Prowadzimy działalność deweloperską, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Radomiu i Trójmieście.

Grupa Kapitałowa konsekwentnie dywersyfikuje swoją działalność i skutecznie się rozwija. Unibep SA oraz wszystkie podmioty z nim związane to solidny i godny zaufania partner biznesowy. Firma z Bielska Podlaskiego zrealizowała wiele ambitnych projektów zarówno w Polsce, jak też za granicą.

Grupa Unibep zatrudnia około 1700 pracowników.

zdjęcia realizacji

 

Biznes Grupy Kapitałowej Unibep zbudowany jest na pięciu uzupełniających się segmentach:

  • Generalne Wykonawstwo Kraj realizowane przez podmiot dominujący Unibep SA.
  • Budownictwo Energetyczno-przemysłowe realizowane przez wyspecjalizowany oddział Unibep SA.
  • Infrastruktura, czyli budownictwo drogowo-mostowe realizowane przez Oddział Infrastruktury Unibep SA
  • Budownictwo modułowe realizowane przez Unihouse SA.
  • Działalność deweloperska realizowana przez Unideveloment SA i jej spółki celowe.

W 2024 roku upływa 16 lat od rozpoczęcia działalności Unidevelopment SA. W ciągu ostatniej dekady polski deweloper zdobył ugruntowaną pozycję na rynku budownictwa mieszkaniowego. Spółka, należąca do Grupy Unibep S.A., z każdym rokiem konsekwentnie rozwijała się realizując nowe projekty oraz stawiając na wartości takie jak jakość, profesjonalizm i bezpieczeństwo.

Obecnie grupę kapitałową Unidevelopment SA tworzy kilkanaście podmiotów.