Logo Unidevelopment

Osiedle Latte

Osiedle Latte

ul. Sokratesa 7 lok. 56, Warszawa

Ukończone
Status:
Zakończenie sprzedaży

Latte filiżanka

Wyjątkowe miejsce na Bielanach

Wyjątkowe momenty, jak smakowanie kawy o poranku, w wyjątkowych miejscach zdarzają się codziennie. Latte to nowoczesna inwestycja przy ulicy Sokratesa 7 w Warszawie - zbudowana z myślą o zapewnieniu Ci maksimum komfortu. Tutaj wszystkie elementy - od wyboru lokalizacji, przez architekturę, po wnętrza i projekty zieleni tworzą ten niepowtarzalny smak. Wyobraź to sobie, zobacz i poczuj.

 

Architektura aromatu

O wyjątkowym smaku i aromacie, który posiada latte decydują proporcje wszystkich jej składników. To kwestia odpowiedniej kompozycji. I tak też jest w tym przypadku. Budynek zaprojektowaliśmy tak, aby w nowoczesnej formie połączyć funkcjonalność przestrzeni i estetyczne walory architektury. Ale to nie wszystko. O jakości decydują także detale – dlatego wykorzystaliśmy drewno i kamień jako materiały wykończeniowe, a na ścianie budynku powstanie mural. W ten sposób stworzyliśmy przestrzeń, w której poczujesz smak i aromat wygodnego i przyjemnego życia.

Zasmakuj życia Latte
1
2
3
4
5
6
7
8

Lokalizacja dla tych, którzy lubią smak życia

Poczuj smak życia na Bielanach, poczuj smak Latte. W bezpośrednim sąsiedztwie wszystko czego potrzebujesz: sklepy, kawiarnie, restauracje, stacja Metro Młociny, szkoły i przedszkola. A wokół mnóstwo terenów zielonych: las Bielański, las Młociński, Kampinoski Park Narodowy czy Stawy Brustmana – idealne miejsca na spacer, rower oraz każdą formę aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Latte to także świetna komunikacja – metrem do centrum dotrzesz w niecałe pół godziny.

 

Poczuj smak Latte, poczuj się dobrze!

To bardzo ważne, aby Twoje mieszkanie było miejscem, w którym lubisz przebywać. Ty stworzysz jego atmosferę i odnajdziesz w nim smak Twojej ulubionej kawy, ale my już na etapie projektowania mieszkań i przestrzeni wspólnych, dołożyliśmy wszelkich starań, aby Latte było Twoim domem. Domem, za którego atmosferą będziesz tęsknić i do którego będziesz wracać z radością z małych i tych dużych codziennych podróży.

Zaprojektowaliśmy przestrzenne tarasy i ogródki. Postawiliśmy też na podwyższony standard i szeroki wybór metrażu, aby w Latte wybrać takie mieszkanie, które najbardziej odpowiadać będzie Twoim potrzebom i oczekiwaniom. I po prostu – aby czuć się tu dobrze... każdego dnia.

Latte

Osiedle Latte

Postęp prac budowlanych

Sprawdź na jakim jesteśmy etapie.

1
II kwartał 2021
Start przedsprzedaży
2
III kwartał 2021
Rozpoczęcie sprzedaży deweloperskiej
3
II kwartał 2022
Gotowa konstrukcja budynku
4
IV kwartał 2022
Pozwolenie na użytkowanie
5
IV kwartał 2022
Przekazywanie kluczy
6
II kwartał 2023
Zakończenie sprzedaży

Aktualności
Osiedle Latte
Sprzedaż mieszkań zakończona. Ostatnie wolne lokale usługowe na warszawskim Osiedlu Latte.
Na stołecznych Bielanach, przy ul. Sokratesa 7, wybudowaliśmy 6-piętrowy budynek Latte. W inwestycji oddanej do użytkowania pod koniec ubiegłego roku…
Dzień otwarty na osiedlu Latte 4.02
Dzień otwarty na osiedlu Latte 4.02
Zapraszamy na Dzień Otwarty osiedla Latte w sobotę, 4 lutego, przy ulicy Sokratesa 7, na warszawskich Bielanach. W godzinach od 9 do 15 będą Państwo…
Mural na Osiedlu Latte
Unidevelopment kultywuje tradycje bielańskich murali!
Na budynku Latte przy ul. Sokratesa 7 w Warszawie – najnowszej inwestycji ukończonej przez Unidevelopment SA - powstał specjalny ekomural. Grafika o…

Kontakt

latte [at] unidevelopment.pl
Biuro sprzedaży osiedle Latte

ul. ul. Kondratowicza 37
03-285 Warszawa

Wszystkie mieszkania na tym osiedlu zostały już sprzedane.

 

Przesyłając wiadomość zapoznaj się z Polityką prywatności (ochrony danych osobowych).

Jeśli dodatkowo chcesz otrzymywać od nas na stałe również inne oferty, możesz również wyrazić zgodę:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Unidevelopment S.A. drogą elektroniczną na mój adres e-mail ofert sprzedaży i najmu lokali oraz innych związanych z tym usług oferowanych przez Unidevelopment S.A. oraz inne podmioty z grupy Unidevelopment S.A.

Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia powyższej w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem.